RU

Допити депутатів від НУНС продовжаться завтра

20.05.2010, 12:30

Допити народних депутатів з групи "За Україну!" проходитимуть і протягом завтрашнього дня. Про це повідомив народний депутат від НУНС, лідер групи "За Україну!" В’ячеслав Кириленко, після завершення допиту в слідчому відділі прокуратури Києва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнфор, зокрема, відповідаючи на питання журналістів, чи будуть його ще викликати на допити, В.Кириленко зазначив, що цього йому не говорили. "Як тільки викличуть, я вам повідомлю", - пообіцяв народний депутат.

В.Кириленко пояснив, що кожний із членів "За Україну!" отримав особисте запрошення. "Ми сьогодні вирішили витратити день депутатської групи "За Україну!" для надання свідчень. Я думаю, що сьогодні всі не встигнуть, і завтра допити триватимуть", - сказав він.

Нагадаємо, у прокуратуру Києва для допиту у справі щодо подій у Верховній Раді 27 квітня викликані лідер групи В.Кириленко, а також нардепи Ксенія Ляпіна, Володимир В’язівський, Лілія Григорович, Володимир Карпук, Ярослав Кендзер, Іван Стійко тощо.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії у Криму, в Верховній Раді відбувалися безпорядки і колотнечі.

В’ячеслав Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини