RU

Допит Симоненка стосується нацбезпеки України - СБУ

06.04.2015, 15:10
Допит Симоненка стосується нацбезпеки України - СБУ - Фото
Олена Гітлянська
СБУ допитує лідера Компартії Петра Симоненка у справі, яка торкається питань національної безпеки. Про це сьогодні біля входу в СБУ повідомила речник прес-служби СБУ Олена Гітлянська, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"СБУ продовжує розслідувати найрезонансніші справи проти основ національної безпеки, в яких беруть участь представники Комуністичної партії. В рамках цих справ сьогодні йде допит лідера комуністів Петра Симоненка. Поки ми не будемо говорити про таємниці слідства, але думаю, що це тільки початок", - сказала вона.

На питання, в контексті якої справи Симонена викликали на допит, Гітлянська зазначила, що у Служби безпеки України накопичилося багато запитань до КПУ та її лідера. "Ви знаєте і заяви Комуністичної партії, і факти того, що в Одесі вибухи, в яких безпосередньо брали участь представники Комуністичної партії. Сьогодні таких фактів дуже багато. Тому дуже багато запитань як до пана Симоненка, так і до його заступників і до багатьох інших представників партії... Один з них був навіть в керівних органах на місцевому рівні - секретарем партійної організації в Одесі", - сказала вона.

Процесуальний статус Симоненка, за словами Гітлянської, ще не встановлено - слідчий визначить його після допиту. "З ним йде розмова. Слідчий визначить його статус по завершенні бесіди", - зазначила вона.

Серед іншого, зазначила Гітлянська, зараз слідство встановлює, на якій підставі Симоненко брав участь у з'їзді комуністів у Москві.

На запитання журналістів, коли СБУ може заарештувати Симоненка, Гітлянська не відповіла: "Це питання до слідчого".

Нагадаємо, допит лідера КПУ Петра Симоненка триває вже більше чотирьох годин.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини