RU

Допит помічника Лазаренка у справі Щербаня перенесли на 26 квітня

19.04.2013, 16:44
Допит помічника Лазаренка у справі Щербаня перенесли на 26 квітня - Фото
Суддя задовольнила клопотання захисту екс-прем'єра
Допит Петра Кириченка - чергового свідка у справі за обвинуваченням Юлії Тимошенко у замовленні вбивства Євгена Щербаня - перенесено на 26 квітня.

Перед початком сьогоднішнього засідання, на якому повинен був відбутися допит, судовий розпорядник зачитала рішення судді Оксани Царевич. Суддя задовольнила клопотання захисту про перенесення допиту.

Сергій Власенко заявив журналістам, що допит перенесли у зв'язку з тим, що захист не отримав протоколи його попередніх допитів. "Захист подав клопотання у зв'язку з грубими порушеннями, у тому числі у зв'язку з тим, що нам не були надані протоколи допитів", - зазначив захисник Тимошенко.

На уточнююче питання, чи розраховує захист, що до 24 квітня прокуратура передасть їм ці протоколи, Власенко сказав: "Генпрокуратура - справжній передасть. При цьому я не переконаний, що вони виконають вимоги закону".

Нагадаємо, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що рішення про проведення допиту помічника  Павла Лазаренка Петра Кириченка прийнято з порушенням вимог КПК. Допит Кириченка в режимі відеоконференції з Сан-Франциско був призначений на 16:00 п'ятниці, 19 квітня. Раніше екс-прем'єр-міністр звернулася до адміністрації Качанівської виправної колонії з заявою, в якій  зажадала доставити її до Києва 19 квітня на засідання суду.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини