RU

Власенко здивований причиною перенесення допиту Кириченко

26.04.2013, 16:47
Власенко здивований причиною перенесення допиту Кириченко - Фото
Сергій Власенко
Допит Петра Кириченка за клопотанням генерального консула України в Сан-Франциско був перенесений з технічних причин. Про це після нереалізованого суду в Києві повідомив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

"У мене в руках рішення суду, на підставі клопотання генерального консула України в Сан-Франциско. По-перше, генеральний консул Сан-Франциско не є учасником процесу і не може подавати клопотання. Але найцікавіше - це причина, по якій не відбувся сьогоднішній допит. Цитую: "У зв'язку з технічних причин". Як генеральний консул вчора міг знати, що сьогодні у нього будуть технічні причини? Мене це, м'яко кажучи, дивує. Нескладушки-неладушки ", - сказав Власенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Власенка, показання Кириченка, які він давав слідству, що не доводять причетність Тимошенко до організації вбивства Євгена Щербаня, а навпаки, свідчать проти самого Кириченка як співучасника цього злочину. "Якщо він хоче давати такі свідчення проти себе, захист заперечувати не може і не буде. Але якщо Петро Кириченко вважає, що це правда, то це означає, що його наступні показання будуть просто явкою з повинною", - сказав Власенко.

Він підкреслив, що в будь-якому випадку допит Кириченка буде незаконним, оскільки Кримінально-процесуальний кодекс не передбачає допиту свідка з території іншої країни. Крім того, Власенко не зміг спрогнозувати, чи відбудеться допит 15 травня, або будуть знайдені нові причини для перенесення.

Нагадаємо, сьогодні в суді по справі Щербаня повинен був відбудуться відео допит Петра Кириченка, який мав давати свідчення із США.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини