RU

Допит Тимошенко у справі ЄЕСУ продовжиться в понеділок

14.10.2011, 12:47
Допит Тимошенко у справі ЄЕСУ продовжиться в понеділок - Фото
7f8c02fc47d30e6555ae028386cd8148.jpg

Допит Тимошенко у справі ЄЕСУ продовжиться в понеділок

Допит Юлії Тимошенко у справі корпорації Єдиних енергетичних систем України продовжиться в понеділок. Про це сказав сьогодні журналістам на брифінгу начальник відділу по зв'язках із ЗМІ Генеральної прокуратури Юрій Бойченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ГПУ зазначили, що в середу 12 жовтня СБУ винесла постанову про порушення кримінальної справи у відношенні Тимошенко. "В цей же день винесено постанову про притягнення її до відповідальності як обвинуваченої. У відповідності з КПК слідчий зобов'язаний не пізніше ніж за добу провести допит. У четвер слідчий почав такий допит, але він був перерваний", - сказав він. Бойченко наголосив, що з ініціативи народного депутата Сергія Власенка, який підтвердив, що буде адвокатом Тимошенко, допит перенесено на понеділок.

В ГПУ зазначили, що в четвер Тимошенко відмовилася прийняти постанову про порушення справи і про залучення її в якості обвинуваченої, але відповідно до законодавства, слідчим був складений відповідний протокол, тому зараз Тимошенко офіційно вважається обвинуваченою у цій справі.

Зі слів Бойченка, подальші слідчі дії у цій справі, а також у справах щодо кіотських грошей і закупівлі машин швидкої допомоги будуть проводитися з дозволу суду.

Крім цього, Бойченко підтвердив, що термін давності у цій справі не сплив.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини