RU

Доньці Олійникова заборонили виступати під прапором України

30.11.2012, 13:10
Доньці Олійникова заборонили виступати під прапором України - Фото
Денис Олійников з родиною (фото - персональна сторінка у Facebook)
Федерація тенісу України (ФТУ) заборонила дочці українського бізнесмена Дениса Олійникова брати участь у міжнародних тенісних турнірах під прапором України. Про це Олійников написав у Facebook.

Він розповів, що з 2010 року Олександра Олійникова бере участь у міжнародних юніорських тенісних турнірах під прапором України. "100% витрат на участь у змаганнях завжди покривалося батьками - жодного разу в житті ми не отримували від ФТУ ні грошей на проїзд, проживання, харчування спортсменів, ні будь-якої організаційно-технічної допомоги", - зазначив бізнесмен, який у минулому році виїхав до Хорватії, побоюючись переслідувань з боку влади за футболки "Спасибо жителям Донбасу".

Олійников розповів, що для його дочки в Хорватії створені всі умови для занять тенісом. "У той же час ми до останнього моменту "плекали надію" виступати під українським прапором. У січні 2013 року ми запланували для дочки участь у тенісному турнірі Tennis Europe в Швеції", - зазначив він, повідомивши, що процедура подачі заявки припускає схвалення списків учасників ФТУ.

"Ми звернулися до федерації для отримання такого схвалення... Сьогодні ми отримали офіційну відповідь від ФТУ. У ній говориться, що ФТУ більше не розглядає Олександру як українського гравця і не планує зараз і надалі надавати їй право на участь у турнірах від імені і під прапором України", - написав Олійников.

Він повідомив, що за таких умов "не залишається іншого вибору", окрім як продовжити виступи під прапором іншої держави або міжнародних організацій. "Остаточне рішення буде прийнято найближчим часом", - розповів Олійников.

"Ми змушені відмовитися від виступів під прапором України - точніше, нас змушують до цього. Ми приймаємо це рішення з великим трудом і жалем - але у нас просто немає іншого вибору", - наголосив Олійников.

Пізніше Олійников дав зрозуміти, що керівництво ФТУ зв'язалося з ним і намагається знайти вихід із ситуації. Він подякував за допомогу лідеру збірної України з тенісу Сергія Стаховському і віце-президенту ФТУ Сергію Лашкулі. Останній у коментарях до посту Олійникова повідомив: "40 хв. тому Стаховський написав мені про цю проблему, розібралися, немає проблем, думаю, тема вичерпана. Радий, що можу висловити симпатію Олійникову, хоча, на жаль, особисто не знайомий. Грайте за Україну, будь ласка".

"Сподіваюся, що все, що відбулося - чиновницько-виконавське непорозуміння. Ситуація залишається непростою (фактичну заборону на в'їзд в Україну нашій родині ніхто не скасовував), але у будь-якому разі ми зараз спілкуємося безпосередньо з керівництвом ФТУ і разом думаємо, що можна зробити", - зазначив Олійников.

Нагадаємо, директор фірми ProstoPrint Денис Олійников в минулому році покинув Україну. Підприємство займалося випуском і друком на футболках. Проблеми в компанії почалися після початку продажів футболок з логотипом "Спасибі жителям Донбасу". На підприємство навідалася з перевіркою податкова служба. У відповідь Олійников і співробітники його фірми влаштували акцію на Майдані - продавали футболки з рук. За словами Олійникова, тиск на фірму став зростати і йому довелося покинути Україну, побоюючись за свою сім'ю. Пізніше представники влади пояснювали проблеми ProstoPrint порушенням авторських прав на символіку Євро-2012

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини