RU

Донька Тимошенко не знає її точного діагнозу

14.11.2011, 12:07
Донька Тимошенко не знає її точного діагнозу - Фото
Фото: ЕРА
"Вона зараз не може ходити, перебуває постійно в камері і взагалі не може вставати", - сказала Євгенія Карр в ефірі радіо Свобода.

"Власенко зустрівся з мамою тільки тому, що він є захисником у новій кримінальній справі, слідчі дії за якою проводилися просто в камері. Це перший раз в історії СІЗО, в історії взагалі арештів, що слідчі дії проводяться в самій камері. Це вже перейшло кордон всіх принижень і переслідувань. Зараз цей режим вже просто займається катуванням. Людина - лежача, хвора, а її допитують просто в камері", - додала вона.

"Звичайно, за гратами, у в'язниці неможливо отримати нормальну медичну допомогу. Все, що можливо, я так сподіваюся, робить медичний центр в СІЗО. Вони їй дають якісь знеболюючі, сподіваюся, проводять якусь терапію. Але оскільки особистий лікар не зміг за всі сто днів після арешту навіть побачитися з Тимошенко, просто взяти якісь прості аналізи, то не можна зараз коментувати взагалі стан її здоров'я ", - зазначила Карр.

"Коли людина перебуває в таких умовах, вона відчуває стрес, це дуже велике нервове навантаження. А у мами і раніше були такі симптоми після стресових ситуацій. У неї починалася така невралгія або щось таке, я ж не лікар і точно сказати не можу", - також зазначила дочка Тимошенко.

"Комісія, що проводила якісь дослідження в четвер і до цього, не може зійтися в думках, так як неможливо визначити, це міжхребцева грижа, або це невралгія, якщо не робити знімків, не робити діагностику в певних клінічних умовах", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини