RU

Донецьку облраду очолив колишній топ-менеджер сім'ї Януковича, - ЗМІ

04.08.2011, 13:44
Донецьку облраду очолив колишній топ-менеджер сім'ї Януковича, - ЗМІ - Фото
84b3010c7ff1f16566a144f9fc69b1f0.jpg

Донецьку облраду очолив колишній топ-менеджер сім'ї Януковича, - ЗМІ

Новим головою Донецької обласної ради обрано Андрія Федорука (на фото). Таке рішення більшістю голосів було прийнято сьогодні.

Як повідомляє Остров, депутати обласної ради обирали нового керівника таємним голосуванням з використанням бюлетенів.

Перед цим облрада припинив повноваження Андрія Шишацького, який в липні був призначений головою Донецької обласної державної адміністрації. Саме Шишацький і вніс кандидатуру Федорука на посаду голови облради.

Більше кандидатур на цей пост ніхто не висував. Федорука підтримали 124 депутати з 132.

На прес-конференції одразу після призначення Федорук визнав, що підтримує "чисто людські відносини" зі старшим сином президента Олександром Януковичем, вони іноді зустрічаються. "Жодних бізнес-інтересів у мене з ним немає", - запевнив голова облради. При цьому Федорук запевнив, що на політичні рішення в обласній раді ці відносини впливати не будуть.

Нагадаємо, свого часу Федорук працював гендиректором АТ Менеджмент Асетс Корпорейшн (МАКО), засновник якого - старший син президента Олександр Янукович. Новий голова облради пройшов до цього органу за списком Партії регіонів.

Андрій Федорук закінчив Сумське вище артилерійське командне училище (1989 рік) і Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого в Харкові (1999 рік). Спеціальність: тактична артилерія, правознавство.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини