RU

Донецький суд підтримав ліквідацію в Макіївці українських шкіл

30.08.2011, 11:00
Донецький суд підтримав ліквідацію в Макіївці українських шкіл - Фото
1e7554084878a4b0c4f49d8a6d856d3b.jpg

Донецький суд підтримав ліквідацію в Макіївці українських шкіл
Донецький апеляційний адміністративний суд підтримав рішення суду першої інстанції - Центрально-міського районного суду міста Макіївки про законність ліквідації Макіївською міськрадою україномовних загальноосвітніх шкіл I-II ступенів NN3, 100 і 27.

Як повідомляє УНІАН, колегія суддів в складі Світлани Жаботинської, Олександра Нікуліна та головуючого судді Ірини Компанієць розглянула апеляційну скаргу батьків учнів вищезгаданих макіївських шкіл Олени Саєтової, Олени Ануфрієвої та Ганни Назіпової на постанову суду першої інстанції від 3 серпня 2011 року. У ній батьки скаржилися на несправедливе рішення суду і просили апеляційний суд розглянути обставини справи і визнати протиправним і скасувати рішення Макіївської міськради від 25 березня 2011 року про закриття шкіл NN3, 100 і 27.

Судове засідання, що почалося о 10:00, тривало до вечора, і остаточне рішення Компанієць почала зачитувати лише 19:02.

Протягом всього судового розгляду судді заслуховували обидві сторони. У процесі засідання суд відхилив всі клопотання з боку представників батьків, також відхилив заявлене представниками позивача відведення судової колегії.

При розгляді позову по суті батьки наполягали, щоб суд врахував той факт, що рішення про закриття трьох шкіл було прийнято міськрадою без обов'язкового обговорення з громадськістю.

Нагадаємо, в цьому році в Луганській області закриття школи примусило батьків школярів оголосити голодування, а в Донецькій області звучали загрози про самоспалення. Президент Віктор Янукович у травні підрахував, що закриття шкіл зачепило більше 4 тисяч учнів.

Освіта: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини