RU

Донецька область перерахувала півмільйона гривень західним областям України

29.07.2008, 15:12

З метою фінансової підтримки мешканців західних областей, які постраждали внаслідок стихійного лиха 23-27 липня, Донецька обласна державна адміністрація та Донецька обласна рада виділили грошову допомогу Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій областям у розмірі 500 тисяч гривень. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Донецької обласної ради.

Також колективи облдержадміністрації та обласної ради вирішили перерахувати свій одноденний заробіток у фонд допомоги.

Нагадаємо, колектив Генеральної прокуратури висловив співчуття потерпілим від стихійного лиха, яке сталося в західних областях України, і ухвалив рішення про переказ одноденного заробітку на їхню підтримку.

Також уряд перерахував на рахунки шести потерпілих від стихійного лиха областей України 145 млн. грн. з резервного фонду Держбюджету.

З 23 по 28 липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей внаслідок сильних злив було підтоплено 40 тис. 601 житловий будинок, 33 тис. 882 га сільськогосподарських угідь, пошкоджено 360 автомобільних та 561 пішохідний міст, розмито 680,61 км. автомобільних доріг. Всього від початку проведення робіт врятовано 2 тис. 758 людей, евакуйовано - 6 тис. 105 людей, відселено - 13 тис. 703 людини.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини