RU

Доній вважає, що Росії вигідна політична нестабільність в Україні

29.09.2008, 15:25

Російській Федерації вигідна політична нестабільність в Україні. Так вважає народний депутат від НУНС Олесь Доній.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час круглого столу на тему: "Новий етап в українській політиці: вибори або нові революції?" О. Доній зазначив, що російський чинник в українській політиці є одним із ключових на цьому етапі. "Значною мірою українська політична криза якраз прямо пов'язана із зростанням російської могутності. Зараз Росія дуже зацікавлена в розширенні свого впливу на всьому пострадянському просторі, і Україна для неї дуже цікава", - наголосив парламентарій.

Депутат критикує українську політичну еліту за слабкість і недалекоглядність, що "грає на руку Росії". "У наростанні політичного хаосу зацікавлені значною мірою провідні політичні еліти... Мета - не допустити стабільності в Україні", - упевнений О. Доній.

За його словами, українська еліта не усвідомлює серйозності ситуації, - зокрема, того, що це може призвести до розвалу української державності. Зараз надто важливо знайти взаєморозуміння між українськими політиками, - наголосив він, додавши: "Інакше події в Україні можуть розвиватися у вигідному для російської сторони напрямі".

Досьє на Олеся Донія >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини