RU

Доній: Луценка просто замовили

13.12.2010, 16:30
Доній: Луценка просто замовили - Фото
dd12260581b9f2d3276972b9a87ccf1b.jpg

Доній: Луценка просто замовили
Кримінальна справа щодо Юрія Луценка - політичне замовлення. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції НУНС, член "Народної самооборони" Олесь Доній (на фото), коментуючи завершення досудового слідства у кримінальній справі за обвинуваченням екс-глави МВС.

"Йдеться про просте політичне замовлення і політичну розправу. Ще до виборів, до того, як сплив цей епізод з водієм, була заява одного з високопоставлених чиновників про те, що він хоче посадити Луценка. Цей чиновник зараз ходить у Кабмін. Тобто ясно, що спочатку було замовлення, а потім вже пошук будь-якого мотиву, будь-якої зачіпки", - наголосив О.Доній.

"Дивно, що у міністерстві з багатомільярдним бюджетом і безліччю співробітників не змогли знайти нічого більш серйозного, а притягують справу, в якій йдеться не про особисте збагачення, а про просування одного зі співробітників", - зазначив нардеп.

За словами політика, абсолютно очевидно, що "йдеться про політичне покарання, щоб люди боялися бути в опозиції".

Відповідаючи на питання, яка ймовірність того, що Ю.Луценка можуть засудити, О.Доній зазначив, що "від цієї влади можна чекати чого завгодно". "Вони можуть спробувати посадити людину за ґрати, якою б дрібною ця справа не здавалася", - сказав нардеп.

Нагадаємо, кримінальна справа щодо Ю.Луценка була порушена 5 листопада. Сьогодні Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило досудове слідство, висунувши остаточні обвинувачення щодо екс-глави МВС і одного з колишніх співробітників міністерства. Ю.Луценку зокрема інкримінують "привласнення державного майна в особливо великих розмірах".

Олесь Доній: біографія та добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини