RU

Доній кличе соратників Луценка у групу Кириленка

30.08.2010, 16:30

Народний депутат Олесь Доній пропонує колишнім колегам з "Народної самооборони" вступити у депутатську групу "За Україну!"

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "За Україну!", О.Доній наголосив: "Я справді прийняв рішення про вступ до депутатської групи "За Україну!", тому що на цей момент, після розпуску групи "Народна самооборона", у Верховній Раді України не залишилося у межах фракції НУНС іншої групи, яка б послідовно відстоювала патріотичні позиції".

На думку О.Донія, інші самооборонці, що не перейшли у правлячу коаліцію, також повинні вступити у групу "За Україну!"

"Я ніяким чином не перериваю відносини, як особисті, так і політичні, з політиками, які раніше входили до групи "Народної самооборони" і... не увійшли до правлячої коаліції. Це стосується і особисто Юрія Луценка, і самих самооборонців... Зокрема це Юрій Стець, Тарас Стецьків, Геннадій Москаль, Володимир Арьєв і Юрій Гримчак. Я думаю, що оптимально, щоб ці депутати також увійшли до групи "За Україну!", - зазначив О.Доній, додавши, що це питання з лідером "Народної самооборони" Юрієм Луценком вже обговорювалося.

Нагадаємо, у червні політрада партії "Народна самооборона" повідомила про припинення існування парламентської групи "Народна самооборона". Офіційною причиною "прикриття" групи став перехід ряду депутатів у коаліцію "Стабільність і реформи".

Олесь Доній: біографія та добірка новин>>>
"Народна самооборона": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини