RU

Доля Тимошенко вирішиться до 21 жовтня, - Янукович

25.09.2013, 09:44
Доля Тимошенко вирішиться до 21 жовтня, - Янукович - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович обіцяє, що позиція з питання Юлії Тимошенко буде відома ближче до 21 жовтня. Про це він заявив представникам засобів масової інформації в Нью-Йорку.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив, що на шляху євроінтеграції України залишилося ще кілька питань, - зокрема, оновлення законодавства по прокуратурі і виборам, а також "питання екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко".

Президент нагадав, що зараз над питанням Тимошенко працює місія Кокса - Кваснєвського. "Працює зараз місія, вона дуже важлива. Раніше складалося враження, що ми не хочемо чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору з багатьох питань. Якою вона буде - стане відомо, коли будуть підбиватися підсумки цієї місії, вже ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня", - підсумував він.

Нагадаємо, переговори про долю екс-прем'єра Тимошенко з українською владою проводить місія Кокса-Кваснєвського. Спецпосланець Європарламенту Олександр Кваснєвський наполягає на лікуванні Тимошенко за кордоном.

Минулої суботи на Ялтинській щорічній зустрічі YES голова комітету Європарламенту з закордонних справ Елмар Брок заявив, що якщо моніторингова місія Кокса-Кваневского не дасть позитивного звіту 15 жовтня о Європарламенті, то у України в питанні про підписання угоди про асоціацію "буде  проблема".                   

При цьому Брок знову звернув увагу на важливість вирішення "питання Тимошенко".

"Ми сказали з самого початку - ми повинні до підписання виконати всі вимоги. Одне питання - вибіркове судочинство у випадку з Юлією Тимошенко. Якщо пан Кокс і пан Квасневський не зможуть позитивно відзвітувати 15 жовтня в Європарламенті , тоді буде у нас проблема", - зазначив голова комітету Європарламенту.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини