RU

Доля Семенюк вирішиться сьогодні або завтра

11.11.2008, 12:19

Парламент збирається сьогодні або, у крайньому разі, - завтра розглянути питання про звільнення Валентини Семенюк-Самсоненко з посади керівника Фонду держмайна України (ФДМУ). За пропозицію включити це питання на порядок денний проголосувало 230 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк відзначив, що розгляд цього питання потребує присутності В. Семенюк-Самсоненко у сесійній залі. Він наголосив, що якщо В. Семенюк-Самсоненко зможе бути присутня на пленарному засіданні вже сьогодні, то парламент сьогодні ж розгляне це кадрове питання. Якщо сьогодні В. Семенюк-Самсоненко не буде, і вона прийде завтра, то парламент готовий розглянути це питання у середу.

Спікер звернув увагу на те, що у разі, якщо керівник ФДМУ не з'явиться в залі завтра, то парламент все одно розглядатиме питання про звільнення її з посади.

Раніше А. Яценюк пропонував запросити В. Семенюк-Самсоненко у парламент, і тільки потім визначатися з порядком її звільнення.

Нагадаємо, лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявляв, що Верховна Рада має вирішити питання про відставку В. Семенюк-Самсоненко з посади керівника ФДМ.

Досьє на Валентину Семенюк-Самсоненко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини