RU

Документи на позачергове засідання ВР щодо Стельмаха вже у парламенті

23.01.2009, 11:21

Документи від БЮТ на проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо проблемних питань діяльність Національного банку України вже надійшли в парламент. Чи відбудеться таке засідання, залежить від позиції інших фракцій. Про це заявив заступник Голови ВР, народний депутат від БЮТ Микола Томенко журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Томенко наголосив: "Документи вчора увечері надійшли до Верховної Ради. Вони розписані керівництвом Верховної Ради, я так розумію, в регламентний комітет і керівникам фракцій, і я зараз не можу спрогнозувати, буде сесія чи ні, це залежатиме від позиції керівників інших фракцій", - сказав він.

Проте, за словами М.Томенка, навіть якщо позачергове засідання, ініційоване БЮТ, не відбудеться, тема діяльності Нацбанку і його керівництва буде топовою на першому пленарному тижні наступної, четвертої сесії парламенту.

Нагадаємо, про ініціативу БЮТ зібрати позачергове засідання Верховної Ради щодо діяльності керівництва НБУ повідомила журналістам лідер БЮТ, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції в середу.

Верховна Рада вже тривалий час не може добитися від Президента звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України і подання на призначення нового керівника головної фінансової установи країни.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
БЮТ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини