RU

Документ про асоціацію з ЄС не має аналогів, - Янукович

06.06.2013, 14:53
Документ про асоціацію з ЄС не має аналогів, - Янукович - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Саміт Східного партнерства у листопада 2013 року стане проривом в українсько-європейських відносинах. Про це сказано у щорічному посланні президента Віктора Януковича до парламенту, викладеному більш ніж на 500 сторінках. Послання стосується всіх внутрішніх і зовнішніх пріоритетів країни, стратегічних цілей і проблем.

"Ми очікуємо, що наступний саміт ініціативи Східне партнерство у Вільнюсі восени в 2013 році принесе суттєві практичні результати для розвитку відносин України та Європейського Союзу, насамперед у питанні укладення угоди про асоціацію", - сказано у зверненні президента.

За його словами, це міжнародна угода за своїм змістом не має аналогів серед подібних угод, укладених Євросоюзом з іншими державами. "Основна цінність цієї угоди полягає в тому, що документ є орієнтиром у впровадженні всеосяжних внутрішніх перетворень в Україні", - зазначив Янукович.

Президент підкреслив, що, підписавши угоду, Київ покладе на себе зобов'язання з адаптації внутрішнього законодавства за європейськими стандартами.

"Беручи до уваги масштабність завдань, нам необхідно вже сьогодні впроваджувати відповідну нормативно-правову базу для їх виконання. З цією метою в поточному році повинен бути розроблений національний механізм імплементації угоди про асоціацію", - сказано у зверненні.

Крім того, зазначив президент, практичною цінністю угоди стане створення поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та країнами Євросоюзу.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини