RU

Докази є: з інтерв'ю Хуга прибрали слова про армію РФ

26.10.2018, 12:37
Докази є: з інтерв'ю Хуга прибрали слова про армію РФ - Фото
Александр Хуг (фото - прес-служба ОБСЄ)

З інтерв'ю першого заступника голови моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александра Хуга прибрали слова про відсутність доказів присутності армії РФ на сході України. Відповідне роз'яснення можна прочитати під інтерв'ю Хуга на сайті Foreign Policy.

"Ми прибрали з інтерв'ю слова про відсутність доказів присутності РФ на сході України тому, що вони не відповідають справжній думці Александра Хуга", - йдеться в повідомленні.

У виданні зауважили, що Хуг в подальшому надав достатньо фактів, зібраних його моніторинговою місією, які доводять інтервенцію російської армії на територію України.

Вчора повідомлялося, що Хуг заявив про те, що місія нібито не побачила "прямих доказів" російського втручання в події у Донбасі, проте фіксувала конвої, що в'їжджають з території РФ. До того ж, на думку заступника голови місії ОБСЄ, військовий одяг з відзнаками російської армії можна купити "в будь-якому місці". У відповідь на це, уповноважена президента з питань мирного врегулювання в Донбасі Ірина Геращенко заявила, що "російські танки на базарі не продаються".

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини