RU

Доказ причетності Курченка до Вестей знайшли в Межигір'ї

22.05.2014, 16:40
Доказ причетності Курченка  до Вестей знайшли в Межигір'ї - Фото
Сергій Курченко
Юридичні питання, пов'язані з діяльністю медіа-холдингу "Вести", входили в штатні обов'язки Анни Ситник - юриста групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка, близького до "сім'ї" Януковича. Це випливає з документа, опублікованого на сайті YanukovychLeaks - проекту, що відновлює вцілілі в Межигір'ї документи після втечі екс-президента.

Згідно зі знайденим в Межигір'ї штатним розкладом юридичного відділу групи компаній ВЕТЕК, в обов'язки Ситник, крім Вестей, входила реєстрація торгових марок, взаємодія з Антимонопольним комітетом і держорганами.

Доказ причетності Курченка  до Вестей знайшли в Межигір'ї

Повідомляється також, що Ситник увійшла до наглядової ради Одеського нафтопереробного заводу після його купівлі Сергієм Курченком в 2013 році.

Раніше заступник секретаря РНБО України
Вікторія Сюмар заявила, що ситуація з блокуванням рахунків газети Вести лежить виключно в площині відмивання грошей "сім'ї" Януковича і олігарха Курченка.

Нагадаємо, головний ред Вістей Ігор Гужва сьогодні
повідомив, що рахунки однієї з компаній холдингу Мультимедіа інвест-груп заблоковані, а в редакції газети Вести почалися маски-шоу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини