RU

Дочку Тимошенко й депутатів-лікарів пустили в колонію

25.04.2012, 11:34
Дочку Тимошенко й депутатів-лікарів пустили в колонію - Фото
81c08d7e234d787d53a5462cee452fc0.jpg
Дочка Юлії Тимошенко Євгенія і група народних депутатів від опозиції увійшли на територію Качанівської виправної колонії для зустрічі з екс-прем'єром, яка 20 квітня оголосила голодування.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, до Харкова прибули депутати-лікарі, а також голова фракції БЮТ, захисник Тимошенко Андрій Кожем'якін. Раніше в пресі з'явилася інформація, що від БЮТ у колонію поїхали В'ячеслав Передерій, Євген Добряк та Сергій Шевчук, від НУНС - Володимир Карпук.

Кожем'якін повідомив, що депутати з провладних фракцій відмовилися від поїздки.

Опозиціонери мають намір вимагати зустрічі з представниками прокуратури та пенітенціарної системи і порушення кримінальної справи у зв'язку з побиттям Тимошенко.

Під стінами Качанівської колонії зараз проходить мітинг на підтримку Тимошенко. У деяких учасників мітингу на голові - пов'язки з написом "Голодую".

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 20 квітня оголосила голодування в Качанівській виправній колонії після того, як до неї нібито застосували фізичну силу для перевезення до лікарні Укрзалізниці.

"З тюремної камери, де я знаходилася, вивели мою сусідку, і через деякий час після цього до мене зайшли троє людей міцної статури. Вони підійшли до мого ліжка, накинули на мене простирадло й почали втрьох стягувати мене з ліжка, застосовуючи грубу фізичну силу. Від болю і відчаю я як могла почала захищатися і отримала через простирадло сильний удар кулаком в живіт. Мені скрутили руки й ноги, підняли і потягли в простирадлі на вулицю. Я думала, що настали останні хвилини мого життя. Від нестерпного болю в спині і страху я почала кричати й кликати на допомогу, але ніякої допомоги я не отримала. В певний момент від страшного болю я просто відключилася і прийшла в себе вже в лікарняній палаті ", - написала Тимошенко про цей інцидент в листі.

Європейська комісія зажадала від української влади пояснити, що відбувається з екс-прем'єром: "Ми в терміновому порядку чекаємо роз'яснення від української влади про ситуацію з Тимошенко й наполягаємо на тому, щоб відповідна й незалежна людина і її адвокат отримали до неї строковий доступ на досить тривалий період ".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини