RU

Дочка Тимошенко - Януковичу і Пшонці: Не вбивайте маму

21.01.2013, 11:28
Дочка Тимошенко - Януковичу і Пшонці: Не вбивайте маму - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Дочка екс-прем'єр-міністра Євгенія Тимошенко написала звернення до президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Генпрокуратури, суддей, пенітенціарної служби та працівників Качанівської колонії. Текст послання оприлюднила прес-служба ВО Батьківщина в понеділок, 21 січня.

"Для мене вона просто мама. І тому, я вважаю, я маю повне моральне право звертатися до вищезазначених людяй з проханням. На правах дочки", - пише Євгенія.

"Я звертаюся до Віктора Януковича, Віктору Пшонки, Рената Кузьміна, слідчого Грабіка і ваших підлеглих... Я прошу вас тільки про одне: не вбивайте мою маму", - сказано в зверненні.

У посланні наголошується, що Юлія Тимошенко могла би бути більш м'якою і поступливою, "але вона не може інакше, вона не може і не вміє жити наполовину, боротися на чверть, любити на третину, тому що вона справжня".

Євгенія підкреслює, що над ув'язненою проводяться тортури. "Все, що відбувається з нею, - це експеримент зі знищення людини. Для мене цілком зрозуміло, що мою маму хочуть вбити ... Йдеться про фізичне свідоме вбивство моєї матері - Юлії Тимошенко", - додає вона. Тимошенко просить головлікаря ЦКБ № 5 Михайла Афанасьєва та інших медиків лікарні Укрзалізниці залишатися вірними клятві Гіппократа і "не дозволити їм вбити мою маму".

Нагадаємо, підозра про участь Юлії Тимошенко у вбивстві депутата Євгена Щербаня була вручена  екс-прем'єру 18 січня. Захист опозиціонерки вважає, що звинувачення за статтею, що передбачає довічне покарання, говорять про те, що влада готова знищити  ув'язнену фізично. Генпрокурор Пшонка, коментуючи вручення Тимошенко повідомлення про підозру у вбивстві, заявив, що в справі немає політичного підтексту, "є тільки матеріали слідства і доводи захисту".

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Віктора Януковича

Досьє на Віктора Пшонку

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини