RU

Дочка Тимошенко просить США продовжувати тиск на українську владу

18.05.2012, 09:29
Дочка Тимошенко просить США продовжувати тиск на українську владу - Фото
Євгенія Тимошенко
Дочка екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія звернулася до американських конгресменів з проханням продовжувати домагатися від Києва звільнення її матері. Про це Євгенія Тимошенко сказала під час відеоконференції з комітетом конгресу, який курирує питання безпеки та співробітництва в Європі.

"Ми вас просимо, будь ласка, продовжувати чинити тиск. Не кидайте нас, так як в Україні у народу немає достатньої влади. Народ недостатньо сильний, щоб боротися проти цієї несправедливості (тюремного ув'язнення Юлії Тимошенко, - ред.)", - сказала Євгенія Тимошенко, яку цитує Інтерфакс-Україна. "Я дуже боюся за життя моєї матері. У лікарні, де її лікують, персонал знаходиться під сильним тиском з боку влади", - додала вона.

Крім того, дочка Тимошенко припустила, що нинішня українська влада може піти на порушення в ході наступних виборів.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва засудив екс-прем'єра до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з РФ. В даний час Тимошенко проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці № 5 в Харкові.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини