RU

Дочка Тимошенко: Мама почала приймати знеболюючі ліки

17.06.2013, 17:52
Дочка Тимошенко: Мама почала приймати знеболюючі ліки - Фото
Євгенія Тимошенко
Дочка ув'язненої Юлії Тимошенко Євгенія відзначає, що стан здоров'я її матері в п'ятницю різко погіршився, вона знаходиться весь час в ліжку, не може самостійно пересуватися і через "страшний біль приймає знеболюючі ліки". Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

"Сьогодні, після тривалої спроби потрапити до мами, я врешті-решт змогла до неї потрапити. Мама розповіла, що різке погіршення відбулося в п'ятницю. Вона постійно перебуває в ліжку, не пересувається без сторонньої допомоги, навіть не може самостійно взутися. Біль настільки страшний, що вона вимушена приймати знеболюючі ліки", - повідомила Євгенія Тимошенко.

"Я дуже стурбована різким погіршенням стану здоров'я мами, сподіваюся на швидкий приїзд німецьких лікарів, які зроблять обстеження і з'ясують причини різкого погіршення", - зазначила ода.

Дочка Тимошенко також повідомила, що екс-прем'єр жодного разу не відмовлялася від зустрічі із захисниками, це стосується і п'ятниці, коли Пенітенціарна служба не пустила до неї Миколу Титаренка і не повідомила про істинні причини зриву зустрічі із захисником.

Читайте також: Власенко: Жорстокий рецидив повністю знерухомив Тимошенко

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини