RU

Дочка Тимошенко: Мама голодує дев'ятий день і дуже слабка

28.04.2012, 16:01
Дочка Тимошенко: Мама голодує дев'ятий день і дуже слабка - Фото
Фото: EPA
Дочка Юлії Тимошенко Євгенія вимагає негайно виконати припис Європейського суду з прав людини про лікування її матері у спеціалізованій клініці, - екс-прем'єр дуже слабка.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, Євгенія підкреслила: "Сьогодні мама голодує вже дев'ятий день. Їй потрібно негайне лікування в спеціалізованому медичному закладі відповідно до рішення Європейського суду. Три тижні, які надав суд (до наступного засідання, - ред.), недостатньо для лікування - вона знаходиться в дуже слабкому стані ". Цю заяву вона зробила після відвідування Тимошенко в колонії.

Нагадаємо, сьогодні суддя Київського райсуду Харкова Костянтин Садовський вирішив
відкласти розгляд справи Юлії Тимошенко за її станом здоров'я. Наступне судове засідання призначене на 10:00 21 травня.

Лікарі берлінської клініки "Шаріте", які обстежували колишнього прем'єр-міністра
Юлію Тимошенко в місцях позбавлення волі, вчора розкрили її діагноз - хронічна грижа міжхребцевого диска. Лікарі виключили будь-яку симуляцію симптомів з боку Тимошенко і заявили про те, що її успішне лікування неможливе в Україні, де клініки не мають необхідного оснащенням і методикам. У зв'язку із цим вони наполягають на лікуванні Тимошенко в берлінській клініці і готові їй допомогти. Цього ж вимагає і канцлер Німеччини Меркель.

Вчора в розпорядженні
ЛІГАБізнесІнформ з'явилися фото гематом Юлії Тимошенко і відповідний експертний висновок. Ці матеріали були продемонстровані західним дипломатам.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини