RU

Дочка Тимошенко чекає, що екс-прем'єра випустять до 19 листопада

17.10.2013, 16:06
Дочка Тимошенко чекає, що екс-прем'єра випустять до 19 листопада - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Дочка ув'язненої Юлії Тимошенко Євгенія сподівається, що її мати буде звільнена для лікування в Німеччині до 19 листопада. Про це вона заявила в інтерв'ю  Reuters.

За словами Євгенії, Юлія Тимошенко погодилася на компроміс, щоб не ставити під загрозу підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Її рішення грунтувалося головним чином на тому, що Україна переживає цей історичний час, коли повинна... зробити крок до вступу в європейське співтовариство... Це було дуже важке для неї рішення (виїхати з України, - ред.), але вона його прийняла, і тепер ми чекаємо рішення від президента", - сказала вона.

"Я сподіваюся, що до 19-го листопада ми всі можемо бути щасливі. Ця остання дата для влади (щоб прийняти рішення з питання Тимошенко, - ред.)"  - Додала Євгенія.

Нагадаємо, раніше був продовжений  на місяць мандат наглядової місії Європейського парламенту в складі екс-президента Європарламенту Пета Кокса та екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського,  оскільки поки не була досягнута головна мета місії - звільнення Тимошенко. ЄС пропонує Януковичу застосувати до екс-прем'єра процедуру "часткового помилування". Пропонується скоротити термін ув'язнення з 7 до 2 років, які Тимошенко вже перебуває в ув'язненні.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини