Дочка Тимошенко чекає, що екс-прем'єра випустять до 19 листопада

17.10.2013, 16:06
Дочка Тимошенко чекає, що екс-прем'єра випустять до 19 листопада - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)

Згода виїхати на лікування до Німеччини, за словами Євгенії Тимошенко, далася її матері непросто, але було необхідним для євроінтеграції України

Дочка ув'язненої Юлії Тимошенко Євгенія сподівається, що її мати буде звільнена для лікування в Німеччині до 19 листопада. Про це вона заявила в інтерв'ю  Reuters.

За словами Євгенії, Юлія Тимошенко погодилася на компроміс, щоб не ставити під загрозу підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Її рішення грунтувалося головним чином на тому, що Україна переживає цей історичний час, коли повинна... зробити крок до вступу в європейське співтовариство... Це було дуже важке для неї рішення (виїхати з України, - ред.), але вона його прийняла, і тепер ми чекаємо рішення від президента", - сказала вона.

"Я сподіваюся, що до 19-го листопада ми всі можемо бути щасливі. Ця остання дата для влади (щоб прийняти рішення з питання Тимошенко, - ред.)"  - Додала Євгенія.

Нагадаємо, раніше був продовжений  на місяць мандат наглядової місії Європейського парламенту в складі екс-президента Європарламенту Пета Кокса та екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського,  оскільки поки не була досягнута головна мета місії - звільнення Тимошенко. ЄС пропонує Януковичу застосувати до екс-прем'єра процедуру "часткового помилування". Пропонується скоротити термін ув'язнення з 7 до 2 років, які Тимошенко вже перебуває в ув'язненні.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь