RU

Дочка Тимошенко розповіла про помсту влади і здоров'я матері

16.10.2011, 19:48
Дочка Тимошенко розповіла про помсту влади і здоров'я матері - Фото
2dec88e9e8436517e60bb33bf2947a05.jpg

Дочка Тимошенко розповіла про помсту влади і здоров'я матері

Дочка колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія Карр назвала вирок матері помстою.

"Цей суд - просто помста, цей суд говорить іншим опонентам влади: не вилазьте, не піднімайте голову, не намагайтеся боротися з нами", - заявила Карр, пише The Guardian.

Вона також сказала, що була шокована порушенням нової кримінальної справи проти Тимошенко. "Це просто показує, що вони діють згідно свого плану, знищуючи політичних опонентів", - зазначила Карр.

За словами дочки Тимошенко, її мати ділить 15 квадратних метрів камери з двома іншими жінками, які очікують обвинувачення з економічних злочинів. У камері є невелике вікно з гратами. Гарячої води немає, в приміщенні холодно і вогко.

Тимошенко проводить свої дні за читанням. "Тепер у неї буде більше роботи - потрібно ознайомитися з документами по новій кримінальній справі", - повідомила Карр.

"Вона мала звичай гуляти у дворі, проте останнім часом їй важко рухатися через болі", - сказала дочка екс-прем'єра. За її словами, до Тимошенко навіть не допустили лікаря.

Вона підкреслила, що президент Віктор Янукович і його команда займаються усуненням політичних опонентів. "Вони не прислухаються до жодних попереджень світового співтовариства ... Здається, вони не збираються зупинятися ні перед чим", - заявила Карр.

"Я хочу, щоб моя мати повернулася додому. Я взагалі не хочу, щоб вона була частиною цієї політичної боротьби... Але якщо прибрати політику з її життя, вона не зможе жити. Вона робить її щасливою", - зізналася донька Тимошенко.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років, а також до відшкодування Нафтогазу збитку в обсязі 1,5 млрд.грн.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини