Добкін відповів Михалкову на використання скандального відео

28.02.2012, 16:37
Добкін відповів Михалкову на використання скандального відео - Фото
Михайло Добкін

Губернатор Харкова Добкін нагадав російському кінорежисерові, що був нагороджений Орденом Дружби указом президента Росії

Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін здивований тим, що російський режисер Микита Міхалков використовував його образ в передвиборчому ролику. Про це йдеться в листі губернатора Харкова Михалкову.

"Шановний Микита Сергійович! Будучи давнім шанувальником вашого таланту, був вкрай здивований особистою увагою до моєї персони. Не приховую - не очікував, що ви так високо оціните мої скромні можливості впливу на вибір ваших співвітчизників. Щиро бажаю вам успіхів у реалізації намічених цілей, тим більше, що наші симпатії збігаються. З повагою, Михайло Добкін (для вас - Міша) ", - йдеться в листі, повідомляє УНІАН. .

При цьому в постскриптумі до листа Добкін нагадує, що указом президента Росії Дмитра Медведєва від 29 жовтня 2010 року він був нагороджений Орденом Дружби "за великий внесок у розвиток і зміцнення відносин дружби та співпраці між Російською Федерацією й Україною".

Нагадаємо, напередодні виборів президента Росії, намічених на 4 березня, російський кінорежисер Михалков у своєму фільмі "Російський філософ Іван Ільїн" показав фрагмент зйомок передвиборного ролика Добкіна. Основна ідея Михалкова: показати, що в результаті всенародних виборів саме такі люди приходять до влади.

У фільмі "Російський філософ Іван Ільїн" Михалков відстоює ідею сильної вертикалі виконавчої влади й виступає проти всенародного обрання керівників суб'єктів Російської Федерації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий