RU

Добкін - найбагатший губернатор, у Шемчука найбільша зарплата

20.06.2013, 15:50
Добкін - найбагатший губернатор, у Шемчука найбільша зарплата - Фото
Михайло Добкін
Губернатори Львівської, Черкаської, Миколаївської та Київської областей у 2012 році отримали по 150-200 тис.грн. доходів невідомого походження. Про це свідчать дані декларацій про доходи та майно голів ОДА, які були зібрані і проаналізовані Центром політичних студій та аналітики. Презентація декларацій відбулася сьогодні в ході загальнонаціональної моніторингової кампанії "Декларації без декорацій".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, з 25 українських губернаторів свої декларації оприлюднили 19, закритими залишилися декларації глав Волинської, Житомирської, Одеської, Кіровоградської, Луганської обласних адміністрацій, а також голови Ради міністрів АР Крим.

Згідно з даними декларацій, найбагатший - голова Харківської ОДА Михайло Добкін, він отримав 10,6 млн.грн. сукупного доходу за 2012 рік, більше 10 млн.грн. з цієї суми склали дивіденди і відсотки. На другому і третьому місці - голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб (1,5 млн.грн.) і Миколаївський губернатор Микола Круглов (1,3 млн.грн. доходу).

Разом з тим, найбагатший губернатор Добкін отримує найнижчу зарплату серед голів обладміністрацій - тільки 80,3 тис.грн. на рік. Найвища зарплата - у губернатора Львівської області Віктора Шемчука (199,3 тис.грн. за 2012 рік), за ним йдуть Київський губернатор Анатолій Присяжнюк (192,2 тис.грн.) і губернатор Херсонської області Микола Костяк (185,2 тис . грн.).

Матеріальну допомогу у 2012 році отримували голови Хмельницької, Тернопільської та Дніпропетровської обладміністрацій. Примітно, що губернатори Львівської, Черкаської, Миколаївської та Київської областей задекларували від 150 до 200 тис.грн. "інших видів доходів", це не зарплата, що не викладацька чи наукова діяльність, не авторська винагорода, не дивіденди або відсотки, не матеріальна допомога, не подарунки/призи/виграші, не спадщина, не страхові виплати, не доход від цінних паперів, підприємницької діяльності або передачі майна в оренду. Експерти Центру політичних студій та аналітики звертають увагу на те, що залишається невідомим, як були отримані ці доходи.

Нагадаємо, найбільше з українського мерів у 2012 році заробив градоначальник Харкова  Геннадій Кернес - 16,3 млн.грн., при цьому офіційно житла у нього немає. Найбільшу зарплату серед мерів отримує градоначальник Сімферополя Віктор Агєєв, найменшу - мер Одеси Олексій Костусєв.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини