RU

Добкін передумав їхати у Львів 22 червня

15.06.2011, 16:10
Добкін передумав їхати у Львів 22 червня - Фото
992b4059d0fcc39cd032e026be2136c8.jpg

Добкін передумав їхати у Львів 22 червня

Глава Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін (на фото), швидше, відмовиться від поїздки у Львів на річницю початку Великої Вітчизняної війни у зв'язку з можливим повторенням подій 9 травня.

Добкін заявив журналістам, що сумніви з приводу поїздки у Львів, яку він планував здійснити з ветеранами зі сходу України, виникли після заяв глави партії "Свобода" Олега Тягнибока. "До вчорашнього дня мої плани були абсолютно незмінні. Але вчора я прочитав заяву Тягнибока про те, що різні люди (зокрема і моє прізвище назвав) збираються приїхати і топтатися на кістках невинно убитих НКВД жителів західних областей України. Це не дослівно, але близько до тексту. Я розумію, під яким соусом з'явилася ця заява, і, швидше, 22 червня може стати продовженням 9 травня", - сказав він, передає УНІАН.

Харківський губернатор зазначив, що не хотів би стати "учасником неподобства", яке відбулося у Львові 9 травня. "Ставати підсобником заворушень, - сказав він, - які, я так розумію, вже закладені в сценарій, я також не хочу. Мета, яку я ставив, говорячи про поїздку, була абсолютно іншою".

До того ж Добкін зазначив, що, незважаючи ні на що, чекає запрошення від своїх львівських друзів. "Я чекаю запрошення від своїх львівських друзів. Буде запрошення приїхати з конкретною метою (а мету мою вони знають) - я готовий сісти у літак і прилетіти. Якщо мій приїзд ускладнить політичну обстановку в цьому регіоні, я знайду будь-який інший день, коли мене там будуть раді бачити", - сказав він.

Михайло Добкін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини