RU

До Запоріжжя прибули вантажівки з гуманітарною допомогою з ФРН

17.10.2014, 15:27
До Запоріжжя прибули вантажівки з гуманітарною допомогою з ФРН - Фото
Фото: ДСНС України

17 жовтня в Запоріжжя прибули перші вісім машин гуманітарного вантажу з Німеччини, який був наданий для України відповідно до домовленостей між керівниками двох країн.

До складу гуманітарної допомоги входить побутова техніка, обладнання, медикаменти, одяг та інші речі першої необхідності.

Раніше така гуманітарна допомога від уряду Німеччини вже була доставлена ​​до Харкова, а саме 16 вантажівок з побутовою технікою, теплим одягом, медикаментами та 5 вантажівок з житловими модулями для побудови транзитного містечка.

До Запоріжжя прибули вантажівки з гуманітарною допомогою з ФРН

До Запоріжжя прибули вантажівки з гуманітарною допомогою з ФРН


Нагадаємо, 7 жовтня 112 вантажівок з гуманітарною допомогою з Німеччини перетнули українсько-польський кордон. У складі вантажу, разом з одягом, побутовою технікою, ковдрами, ліжками, медичним обладнанням, і перші 5 вантажівок з житловими модулями. Надалі в Україну прибудуть ще близько 100 вантажівок з модулями для спорудження в трьох областях - Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській - транзитних містечок, обладнаних для проживання в них взимку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини