RU

До Тимошенко в лікарню збирається віце-президент Європарламенту

18.05.2012, 16:28
До Тимошенко в лікарню збирається віце-президент Європарламенту - Фото
Фото: lrp.lt
Віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич завтра планує відвідати Юлію Тимошенко в харківській лікарні. Про це він заявив після зустрічі із заступниками голови партії Батьківщина Олександром Турчиновим та Григорієм Немирею.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, Протасевич підкреслив: "В суботу я буду зустрічатися з Юлією Тимошенко".

Віце-президент Європарламенту висловив стурбованість справами проти Тимошенко і членів її уряду. "Зараз я бачу відсутність бажання знайти політичне вирішення цих проблем, які віддаляють Україну від Європейського Союзу", - підкреслив він.

Протасевич також повідомив, що на початку наступного тижня в Європейському парламенті відбудуться політичні консультації щодо прийняття резолюції по Україні. "Ми готуємо проект резолюції по Україні. У понеділок-вівторок в Європейському парламенті пройдуть консультації з цього приводу", - зазначив він.

Нагадаємо, Європарламент на наступному пленарному тижні в Страсбурзі  розгляне українське питання і ухвалить резолюцію по Україні. Таке рішення було прийнято на конференції президентів у вівторок. Питання на порядку денному було внесено за прискореною процедурою. Дискусія і голосування по резолюції відбудеться 22 травня. Очікується, що текст резолюції буде жорстким. У ньому також знайде відображення і дискусія щодо можливого бойкоту Євро-2012.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини