RU

До Тимошенко приїхали німецькі лікарі

28.02.2013, 13:55
До Тимошенко приїхали німецькі лікарі - Фото
Юлія Тимошенко

Лікарі з берлінської клініки Шаріте Аннет Райсхауер і Лутц Хармс приїхали в ЦКБ №5 (Харків), де проходить курс лікування колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Машина з німецькими лікарями в'їхала на територію лікарні о 12:30 четверга. Незадовго до лікарів на територію ЦКБ зайшла дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

Останній раз Райсхауер приїжджала до Тимошенко в середині грудня 2012 року.

Нагадаємо, 11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії в Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра визначають німецькі лікарі з клініки Шаріте (Берлін).

Як повідомила 22 лютого 2013 року прес-служба Міністерства охорони здоров'я, комісія з обстеження стану здоров'я Тимошенко, створена Міністерством охорони здоров'я, вважає, що екс-прем'єр не вимагає подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

За даними прес-служби МОЗ, надані лікарями з берлінської клініки Шаріте рекомендації щодо обсягів і термінів реабілітації Тимошенко були виконані в повному обсязі.

На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, які вже отримала екс-прем'єр, не відповідає жодній практиці і стандартам, тим більше, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати зворотний ефект.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини