RU

До Тимошенко підсадили не засуджену, - Власенко

03.05.2012, 16:36
До Тимошенко підсадили не засуджену, - Власенко - Фото
Фото: прес-служба БЮТ
З Юлією Тимошенко в одній камері в Качанівській колонії може знаходитися "підсадна людина". Про це заявив її захисник Сергій Власенко сьогодні на брифінгу під стінами колонії.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Власенко підкреслив: "Виходячи з тієї конфіденційної інформації, яка у нас є, одна з жінок не є ув'язненою".

"На жаль, ситуація з новими сусідками покрита мороком. Ми не знаємо, хто ці люди. Є серйозні застереження, що одна з цих людей - не ув'язнена. Але хто ці люди, нам поки невідомо", - сказав він.

Власенко не зміг відповісти на питання про мету перебування цієї жінки в одній камері з Тимошенко і переадресував його до тих, хто працює в Качанівській колонії. "У вас тут полковник "Брехунець"- у нього і запитайте", - зазначив він.

Нагадаємо, за даними ДПтС, в кінці квітня в камеру до Тимошенко були переведені дві жінки, які відбувають покарання за економічні злочини: одна засуджена за підробку банкнот, друга - за заволодіння чужим майном. Попередня сусідка Юлія Абаплова згідно з поданою нею письмовою заявою до керівництва Качанівської колонії була переведена до іншого відділення (відповідно, і в інше жиле приміщення) установи.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини