RU

До Майдану вільні підходи з боку Михайлівської та Прорізної

09.12.2013, 15:55
До Майдану вільні підходи з боку Михайлівської та Прорізної - Фото
73d2127f775fefdc7949514a0549af73.jpg
Прилеглі до Хрещатику і Майдану невеликі вулички в основному вільні, співробітників міліції там немає, рух транспорту не перекрито.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, вулиця Прорізна на розі з Хрещатиком залишається вільною. Підходи до Майдану з боку вулиць Грінченка, провулка Тараса Шевченка, Михайлівської і Софіївської і Малої Житомирської вільні.

За Софіївській та Житомирської курсують тролейбуси, по Михайлівській їздять автомобілі. З боку вулиці Костьольної підходи до Майдану на проїжджій частині заблоковані двома військовими автомобілями.

Вулиця Богдана Хмельницького не перекрита, проте з неї не можна повернути на Хрещатик. Проїжджа частина Хрещатика на розі з Хмельницького перекрита трьома автобусами з солдатами внутрішніх військ. Прохід по тротуару вільний.

Силовиками не заблоковані підходи до Майдану з боку Українського дому і вулиці Інститутській, там стоять лише барикади протестувальників. Прохід по тротуару вільний. Виходи з метро забарикадовані.

Водночас, за інформацією журналістів, силовики знаходяться в Українському домі, автобуси зі співробітниками внутрішніх військ та спецпідрозділів стоять у дворах по вулиці Костьольній та Лютеранській. Також кілька десятків автобусів з працівниками спецпідрозділів знаходяться поблизу Кабінету міністрів і Верховної Ради.

Нагадаємо, співробітники силових структур активізувалися в центрі Києва і з усіх боків оточують площу Незалежності. Очікується, що силовики можуть штурмувати будівлі КМДА та Будинку профспілок, де знаходяться активісти Євромайдану.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини