RU

До лікарні Тимошенко пригнали автозак, швидку і машину ДАІ

26.04.2013, 10:26
До лікарні Тимошенко пригнали автозак, швидку і машину ДАІ - Фото
27d2ad0c4a2ec1e6e9d4d752610587a0.jpg
Швидка, автозак і машина супроводу ДАІ стоять перед центральним входом в ЦКБ №5 у Харкові, де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

На майданчику перед в'їздом до лікарні чергують співробітники Державтоінспекції, які просять машини, по можливості, не паркуватися на цій території, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тим часом на сайті Держпенітенціарної служби з'явилося повідомлення, що Тимошенко сумнівається щодо участі в засіданні у справі Щербаня. "Будучи поінформованою про це засідання, засуджена не висловлювала своєї позиції із цього приводу. Заяв від неї... про згоду або незгоду брати участь у засіданні шляхом відео-конференції не надходило. Під час спілкування з керівництвом колонії на предмет певних питань, засуджена Ю. Тимошенко, як і раніше, не надає однозначної відповіді ні на одне з поставлених питань", - зазначають тюремники.

"Начальник колонії додав, що продовжує спроби отримати відповідь від засудженої, в той час як всі необхідні заходи для етапування (конвой, міліція, ДАІ), як завжди, мобілізовані і також чекають рішення Тимошенко", - йдеться на сайті ДПтС.

Нагадаємо, допит свідка Петра Кириченка (помічника Павла Лазаренка) у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня мав відбутися у п'ятницю, 19 квітня, проте слідчий суддя Печерського райсуду Києва Оксана Царевич перенесла його на прохання захисту Юлії Тимошенко на п'ятницю, 26 квітня.

Захисник Тимошенко у кримінальних справах Сергій Власенко вважає, що довіряти свідкові Петру Кириченку після подій 2011-2012 років не можна. Сама Тимошенко заявила, що Кириченко у справі Щербаня вже взяв на себе "важкий тягар лжесвідчення.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини