RU

До Києва приїдуть представники ЄС для оцінки ситуації в країні

10.04.2013, 16:24
До Києва приїдуть представники ЄС для оцінки ситуації в країні - Фото
Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський (фото - Council of the European Union)
Представники країн Євросоюзу приїдуть в Україну 17 квітня з тим, щоб оцінити ситуацію в країні перед підписанням угоди про асоціацію. Про це повідомив сьогодні журналістам глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що до травня візитів єврокомісарів в Україну не планується, проте 17 квітня очікується приїзд представників урядів трьох країн - Німеччини, Польщі та Хорватії. Як пояснив Томбінський, мета візиту - ознайомитися з ситуацією в Україні перед прийняттям рішення щодо угоди про асоціацію.

Раніше Томбінський сказав, що звільнення політв'язнів було не  не єдиною умовою  для подальшого руху України по шляху євроінтеграції. "Я вже говорив про дві основні умови: виправлення помилок парламентських виборів і подальша реформа судової системи України... Прокуратура не повинна домінувати в судочинстві. Презумпція невинності повинна стати головним принципом судочинства", - сказав Томбінський.

Нагадаємо, прес-секретар Європейської комісії Майя Кочіянчич заявила, що звільнення екс-глави МВС України Юрія Луценка недостатньо для підписання Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною на Вільнюському саміті "Східного партнерства" у листопаді. "Ми вітаємо звільнення Юрія Луценка та іншого міністра з в'язниці. Ми вважаємо, що це важливий крок у правильному напрямку", - зазначила вона.

"Але разом з тим ми закликаємо українську владу терміново виконати те, що зафіксовано в підсумковому документі, підписаному нами в грудні. А точніше - вони повинні вирішити ще одне питання щодо вибіркового правосуддя, яке залишається невирішеним", - заявила Кочіянчич, маючи на увазі справу Юлії Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини