RU

До 2017 працівників прокуратури скоротять удвічі - Сакварелідзе

15.06.2015, 11:40
До 2017 працівників прокуратури скоротять удвічі - Сакварелідзе - Фото
Давид Сакварелідзе, фото uacrisis.org
До 2017 року штат органів прокуратури має бути скорочений практично в два рази - до 10 тисяч чоловік. Про це сьогодні на конференції, присвяченій судовій реформі, повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"На сьогоднішній день у нас рекордна кількість прокурорів, але для того, щоб скоротити і довести до європейських стандартів кількість прокурорів, потрібні справедливі стандарти скорочення. Нами було прийнято рішення використовувати ті положення, які закладені в новому законі про прокуратуру, і вже запустити скорочення. До кінця 2017 загальна чисельність прокурорських працівників не повинна перевищувати десять тисяч", - сказав він. За його словами, на сьогоднішній день кількість прокурорських працівників становить 18500 осіб, з яких 15 тисяч - так звані оперативні прокурорські працівники. "Це навіть більше, ніж у Росії", - уточнив він.

Сакварелідзе додав, що прийнято рішення розпочати оптимізацію штату на місцевому рівні. На даний момент в Україні діють 638 районних прокуратур, замість яких будуть створені місцеві прокуратури. "Їх кількість не буде перевищувати 178 місцевих прокуратур. Весь менеджерський склад таких прокуратур, а це місцеві прокурори та заступники, будуть набиратися через відкритий конкурс", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини