RU

До Тимошенко застосовують тортури, - Батьківщина

10.08.2011, 13:25

Партія Батьківщина заявляє, що за персональним дорученням президента Віктора Януковича міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов здійснює тортури щодо Юлії Тимошенко.

"Її навмисне піднімають удосвіта, безпричинно привозять із СІЗО до Печерського райсуду за три години до початку так званого судового засідання і тримають у кам'яному мішку – маленькому приміщенні із ґратами", - йдеться в заяві партії.

Представники політичної сили переконані, що це є "очевидним психологічним впливом на Юлію Тимошенко, спробою максимально виключити осмислену підготовку до захисту, спробою влади натиснути на Юлію Тимошенко перед кожним днем цього цинічного судилища". "Спроба марна, бо ще не народилася та людина, яка могла б зламати Юлію Тимошенко, примусити її відмовитися від своїх принципів", - зазначають в партії.

"Батьківщина знову вимагає від президента Януковича "не просто негайно звільнити Юлію Тимошенко з-під варти, але й закрити сфальсифіковану проти неї кримінальну справу, в якій невинуватість Юлії Тимошенко доводиться навіть свідченнями переважної більшості свідків, залучених Генпрокуратурою". "А ті свідки, які все ще підтримують обвинувачення, як, наприклад, Грищенко з групи Росукренерго, переходять на фальцет", - говориться в заяві.

"Справа на очах розсипалася в порох, Україна і світ обурені арештом Юлії Тимошенко, міжнародна реакція на арешт викликає паніку у Януковича, але замість належної і адекватної реакції влада истерично шукає способи вплинути на Тимошенко - аж до тортур", - заявляє Батьківщина.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини