RU

До партії Ющенка приєдналися два губернатори

08.10.2009, 13:24

В ряди "Нашої України" увійшли губернатори Чернігівської і Херсонської областей - Володимир Хоменко і Борис Силенков. Коментуючи своє політичне рішення, обидва відзначили підтримку і демократичні цінності Віктора Ющенка.

Як повідомили в прес-службі "Нашої України", зокрема, В.Хоменко відмітив: "Я як людина повністю розділяю цінності Віктора Ющенка. Можу упевнено заявити, що це перший дійсно український Президент незалежної України... Я хочу разом з Ющенком будувати країну, разом з його партією йти в Європу, разом з всіма нашоукраїнцями реалізовувати курс Президента.

У свою чергу, губернатор Б.Силенков наголосив: "Я завжди підтримував Віктора Ющенка і вважаю, що перед президентськими виборами всі люди, які розділяють його погляди, його роботу, повинні бути разом... Разом ми отримаємо перемогу".

Нагадаємо, Б.Силенков очолює Харківську обласну державну адміністрацію з лютого 2005 року. В.Хоменко керує Чернігівською областю порівняно недовго - з жовтня 2007 року (до цього кілька місяців був в.о. губернатора).

Володимир Хоменко: біографія і добірка новин>>>
Борис Силенков: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини