RU

До фракції Партії регіонів йдуть старі і нові кадри

05.10.2010, 10:50
До фракції Партії регіонів йдуть старі і нові кадри - Фото
5969f85eec9aecb3105f4d34d0f38bbc.jpg

До фракції Партії регіонів йдуть старі і нові кадри

Василь Кісельов і Інна Богословська повернулися у фракцію Партії регіонів. Таке оголошення, відповідно до їхніх персональних заяв, зачитав Голова Верховної Ради Володимир Литвин сьогодні на пленарному засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, крім того, до складу фракції Партії регіонів "пакетом" увійшли колишні бютівці Ігор Савченко, Андрій Веревський, Володимир Іваненко, Олександр Шепельов, Петро Кузьменко. Народний депутат Станіслав Довгий, згідно з оголошенням В.Литвина, вийшов зі складу фракції "Наша Україна - Народна самооборона" і увійшов до складу фракції Блоку Литвина.

До того ж спікер оголосив, що вчора у Верховній Раді було створено парламентську більшість "Стабільність і реформи", до складу якої входять 227 депутатів.

Нагадаємо, у кінці вересня В.Кісельов був відновлений і в рядах Партії регіонів.

Вчора у Верховній Раді замість коаліції було сформовано парламентську більшість "Стабільність і реформи". Угоду про його формування підписали лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, лідер фракції комуністів Петро Симоненко і лідер фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Конституція у редакції 1996 року не передбачає обов'язкового створення коаліції депутатських фракцій у парламенті.

Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Політреформа-2004: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини