RU

До 6 вересня Тимошенко засудять до п'яти років тюрми, - джерело

05.08.2011, 17:22
До 6 вересня Тимошенко засудять до п'яти років тюрми, - джерело - Фото
5d3f2d105406011163a3e48e72b3f80b.jpg

До 6 вересня Тимошенко засудять до п'яти років тюрми, - джерело

Фінал газової справи проти заарештованої сьогодні Юлії Тимошенко вже вирішено: екс-прем'єр до 6 вересня буде визнана винною і засуджена до позбавлення волі. Про це Фокусу повідомило близьке до слідства джерело у Вищій раді юстиції.

За даними джерела, йдеться про ув'язнення строком до п'яти років. Чи є можливість, що екс-прем'єру буде винесено умовне ув'язнення або дострокове звільнення, не повідомляється.

Нагадаємо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв змінив запобіжний захід для Юлії Тимошенко з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Кірєєв зазначив, що протягом всього розгляду справи Тимошенко неодноразово робилися зауваження про порушення порядку і невиконання процесуальних норм, на які вона не реагувала. Зі слів судді, Тимошенко перешкоджала встановленню істини в справі і затягувала процес. Суд вважає, що, перебуваючи на волі надалі, Тимошенко може ухилятися від слідства.

Кірєєв також заявив, що підсудна відмовилася повідомити місце свого проживання, заявивши, що воно вказано в матеріалах справи. Також він нагадав про те, що Тимошенко один раз вчасно не з'явилася на судове засідання і про причини спізнення не повідомила.


Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини