RU

Єдність нового Народного Руху України тривала один день

21.05.2013, 10:29
Єдність нового Народного Руху України тривала один день - Фото
Фото: nru.org.ua

Єдність Народного Руху України, про яку було оголошено в неділю, тривала один день. В УНП пропозицію обласних організацій назвали абсурдною спробою "об'єднати праву ідеологію НРУ з лівим популізмом Батьківщини", пише Комерсант-Україна в статті "Рух назад".

Голови семи обласних організацій НРУ назвали рішення з'їзду про об'єднання з УНП "технологією розколу опозиційних сил". "У той час, коли суспільство очікує об'єднання всіх опозиційних сил проти режиму Віктора Януковича, керівники НРУ та УНП руйнують об'єднану опозицію і створюють ще одну, яка буде вигідна Банковій", - йдеться в заяві.

Лідери обласних організацій вказали на те, що голосування делегатів з'їзду НРУ щодо об'єднання з УНП проходило з порушеннями і фальсифікаціями. "Керівництво НРУ знехтувало рішенням обласних партійних конференцій Руху про неприпустимість зміни назви партії. Був грубо фальсифікований підрахунок голосів під час обрання заступників голови партії", - йдеться в документі. Крім того, представників УНП звинуватили у співпраці з Партією регіонів на парламентських виборах і закликали членів НРУ ​​не проходити процедуру перереєстрації в об'єднаній партії.

Нагадаємо, у неділю в Києві НРУ та УНП провели з'їзди, підсумком яких стало рішення про злиття партій і зміну назви НРУ. Об'єднана політична сила отримала назву Народний Рух України (Українська народна партія Рух). В УНП вбачають у позиції глав обласних організацій НРУ бажання розколоти партію. "Об'єднати праву ідеологію НРУ з лівим популізмом Батьківщини неможливо", - заявив колишній лідер УНП
Юрій Костенко.

На думку ветерана Руху, а нині члена партії За Україну! Ярослава Кендзьора, відновити єдність НРУ не вдасться: "Зараз ідея НРУ часів В'ячеслава Чорновола фактично знищена. Одна частина НРУ бачить своє майбутнє в лавах Батьківщини, інша - об'єднується з УНП в надії створити єдиний бренд Руху та потім вигідно продати його на наступних виборах".

Досьє на партію Народний Рух України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини