Дмитру Колєснікову оголосили про підозру

Дмитру Колєснікову оголосили про підозру - Фото
Дмитро Колєсніков (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)
06.09.2019, 13:59

Колишнього нардепа звинувачують у завданні збитків стратегічному підприємству

Вчора прокуратура Дніпропетровської області оголосила підозру депутату Верховної Ради VIII скликання Дмитру КолєсніковуПро це повідомляє прес-служба відомства.

"Здійснюється досудове розслідування стосовно колишнього голови Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном (народного депутата України восьмого скликання) за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки)", - заявила прес-служба.

У заяві стверджується, що в період з червня по грудень 2012 року колишній глава Агентства держмайна (в цей час посаду займав Колєсніков) зловжив службовим становищем та скоїв незаконні дії, в результаті яких стало можливе відчуження виробничого і лабораторно-побутового корпусу держпідприємства "Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади" в Дніпрі.

Прес-служба відзначає, що цей інститут є єдиним на території України підприємством, яке займалося виробництвом стовбурів реактивних систем залпового вогню, має стратегічне значення і його майно не може відчужуватися.

Відчуження корпусу нібито призвело до збитків більше 16 млн грн.

З березня по квітень 2006-го Колєсніков був виконавчим директором ВАТ Центральний гірничо-збагачувальний комбінат (Центральний і Північний ГЗиК входять до групи Метінвест, яку контролює компанія Ріната Ахметова Систем Кепітал Менеджмент). 11 березня 2010 року призначений міністром промполітики в уряді Миколи Азарова. З 23 грудня 2010 року - голова Держагентства України з управління державними корпоративними правами та майном, з грудня 2012 року по березень 2014 року - голова Дніпропетровської ОДА.