RU

Дмитро Парфененко. Вже не заступник і ще не глава ФДМУ

29.12.2008, 15:48

Дмитро Миколайович Парфененко, котрий став тимчасово виконувачем обов'язків Голови Фонду державного майна України, до призначення працював заступником голови ФДМУ.

Д. Парфененко - 41 рік, закінчив Київський державний університет ім. Шевченка за спеціальністю "механіка-математика". Кандидат фізико-математичних наук, доцент.

У фонді держмайна Д. Парфененко пройшов шлях від директора департаменту Фонду, помічника голови ФДМ, помічника заступника голови фонду до заступника глави ФДМУ.

До нинішнього призначення Д. Парфененко займався у Фонді державного майна Департаментом з питань управління державним майном і орендних відносин, Департаменті оцінки майна і оцінної діяльності, Департаменті оперативного планування і Департаменті реформування власності і з питань трансферу технологій, інноваційної діяльності і інтелектуальної власності.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України тимчасово, до призначення у встановленому порядку голови Фонду державного майна України, поклав на Д. Парфененка виконання обов'язків глави ФДМУ. Відповідне розпорядження уряду N1599 від 27 грудня підписала Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Нагадаємо також, що у п'ятницю Верховна Рада звільнила з посади голову ФДМ В. Семенюк-Самсоненко. За відповідну Постанову ВР N3466 проголосувало 259 народних депутатів. Документ набирає чинності з моменту його прийняття.

Валентина Семенюк-Самсоненко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини