RU

Для України немає альтернативи інтеграції з ЄС і НАТО - Турчинов

27.05.2015, 12:25
Для України немає альтернативи інтеграції з ЄС і НАТО - Турчинов - Фото
f4d0171138f13bbb5384df704656f201.jpg
Співпраця України з Організацією Північноатлантичного договору має особливе значення в умовах збройної агресії Росії. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, відкриваючи засідання робочої групи Україна-НАТО, передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

"В умовах збройної агресії Росії проти України політика військового співробітництва з НАТО має особливе призначення. Сьогодні Росія своїми діями фактично зруйнувала систему колективної безпеки в Європі, яка склалася після завершення Другої світової війни. І це створює реальну загрозу не тільки для нашої держави", - сказав він.

Турчинов підкреслив, що в такій ситуації політика умиротворення агресора приречена на поразку.

"Агресора потрібно не умиротворяти, а зупиняти. Відновити систему колективної безпеки на євроатлантичному просторі - одне з головних завдань, яке не може бути сьогодні вирішена без активної участі НАТО як впливової трансатлантичної організації, здатної об'єднати зусилля провідних націй світу навколо цього важливого завдання", - додав він.

Турчинов також зазначив, що Україна стримує поширення реваншистських амбіцій Кремля на європейському континенті.

"Це ще раз підтверджує відданість нашої держави європейським і євроатлантичним цінностям. Для нашої країни немає альтернативи європейської та євроатлантичної інтеграції", - заявив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини