Для учасників АТО ввели нагрудний знак з соколом і зміями: фото

20.07.2015, 12:14
Для учасників АТО ввели нагрудний знак з соколом і зміями: фото  - Фото
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
Для військовослужбовців, які захищали і продовжують захищати країну на сході України, розроблено новий нагрудний знак. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

Нова нагорода начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних Сил України називається Учасник АТО. Начальник ГШ
Віктор Муженко підписав розпорядження, згідно з яким в першу чергу нагороду отримають звільнені (демобілізовані) військовослужбовці. Станом на 18 липня з ВСУ звільнені 39789 військовослужбовців, призваних під час першої та другої черги мобілізації.

Нагрудний знак Учасник АТО вручається військовослужбовцям і співробітникам Збройних Сил України, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення з метою виконання службових (бойових) завдань, та яким надано статус учасника бойових дій.

Для учасників АТО ввели нагрудний знак з соколом і зміями: фото

"На лицьовій стороні (аверсі) нагрудного знака зображено сокола, що схопив пазурами двох змій. Сокіл - це древній символ українського народу. Він уособлює мужність і готовність до бою. Спіймані змії в лапах птаха - це двf терористичні угруповання на сході, з якими бореться Україна. У верхній частині нагороди є зображення українського прапора. З боків жовтий і синій кольори охоплюють тонкі червона і чорна стрічки, що символізують любов і печаль - давні символи нашого народу, які йдуть поруч в боротьбі за щасливе і мирне життя", - пояснили в Генштабі символіку знака.

Нагрудний знак вручається на підставі наказів керівників структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління, з'єднань, військових частин, військових навчальних закладів установ і організацій.

Для учасників АТО ввели нагрудний знак з соколом і зміями: фото
У разі звільнення військовослужбовця з військової служби до надання статусу учасника бойових дій нагрудний знак вручається на підставі наказу військового комісара військового комісаріату, на обліку якого він перебуває, після отримання ним статусу учасника бойових дій.

Нагрудний знак носять з лівого боку грудей і розміщують після почесних нагрудних знаків начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю