RU

Для скасування пенсійної реформи Раді не вистачило трьох голосів

17.04.2013, 13:21
Для скасування пенсійної реформи Раді не вистачило трьох голосів - Фото
f73d85ca02a48ef873407ea5ad79bf4c.jpg
Верховній Раді в середу не вистачило кількох голосів депутатів для того, щоб в Україні приступили до скасування пенсійної реформи. За проект змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо покращення умов виходу на пенсію) № 1026, поданий народним депутатом Сергієм Міщенком, проголосувало 223 народних депутати (для ухвалення рішення необхідно 226 голосів).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за зміни до закону проголосували 11 регіоналів, 88 депутатів від Батьківщини, 35 депутатів від УДАРу, 35 від Свободи, 32 від КПУ і 29 позафракційних.

Через деякий час після голосування опозиціонер Олександр Бригинець написав на своїй сторінці в Facebook, що голоси трьох депутатів від Батьківщини система "Рада" не зарахувала, і в даний час вони пишуть заяви з проханням зарахувати голоси.

Також депутати не підтримали сьогодні проект змін до закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо відновлення пенсійного віку для жінок, страхового стажу та порядку визначення пенсії) № 1073 авторства парламентарія від Батьківщини Людмили Денисової. За даний документ проголосував 221 народний обранець, в тому числі один регіонал. Від Батьківщини проголосували 93 народних депутата, в тому числі Юрій Одарченко, який спеціально для цього голосування повернувся до парламенту з судового засідання щодо позбавлення його мандату. Документ підтримали також 37 ударівців, 36 депутатів від Свободи, 32 - від КПУ і 22 позафракційних.

Нагадаємо, проект змін № 1026 передбачає, зокрема, зниження пенсійного віку для жінок з 60 до 55 років за наявності страхового стажу не менше 15 років. Законопроект також передбачає, що за наявності у непрацюючих інвалідів розмір пенсій по інвалідності призначається в розмірі пенсії за віком, регламентує зниження розміру страхового стажу у чоловіків до 25-ти, а у жінок - до 20 років для встановлення мінімального розміру пенсії за віком. Зараз такий термін трудового стажу становить 35 і 30 років відповідно.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини