RU

Для саміту Україна-Євросоюз зараз немає умов, - посол ЄС

09.10.2012, 12:28
Для саміту Україна-Євросоюз зараз немає умов, - посол ЄС - Фото
Ян Томбінський (фото - ЕРА)
Для проведення саміту Україна-ЄС на сьогоднішній день немає умов. Про це в інтерв'ю Польському радіо заявив посол, голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський.

Відповідаючи на запитання, чи відбудеться цього року такий саміт, Томбінський сказав: "В даний час немає жодного рішення і, на мій погляд, з усіма рішеннями і заявами на тему саміту і чергових зустрічей потрібно почекати до часу після виборів, оскільки без цього першого кроку побудови довіри до українських співрозмовників важко собі уявити, щоб були прийняті якісь рішення по цій справі".

"Разом з тим я хочу сказати, немає ніякого рішення, що саміт не відбудеться. Значить, питання залишається відкритим. Дата зустрічі у верхах залишається невизначеною, оскільки зараз немає для цього відповідних умов", - підкреслив він.

Нагадаємо, в кінці вересня представництво ЄС в Україні на своїй сторінці в соцмережі Twitter повідомило, що дата проведення наступного саміту Україна-ЄС пов'язана з очікуваннями результатів майбутніх парламентських виборів в Україні і, найімовірніше, саміт відбудеться на початку 2013 року. "Ми очікуємо результатів виборів і формування нового уряду, щоб почати підготовку наступного саміту Україна-ЄС", - йдеться в повідомленні.

Раніше голова МЗС України Грищенко неофіційно заявляв, що саміт заплановано провести до кінця 2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини