RU

Для асоціації з ЄС потрібно звільнити і Тимошенко, - Єврокомісія

10.04.2013, 11:18
Для асоціації з ЄС потрібно звільнити і Тимошенко, - Єврокомісія - Фото
e3d2963685dd4d3fd290f1bf30edbac3.jpg
Звільнення екс-голови МВС України Юрія Луценка недостатньо для підписання Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною на Вільнюському саміті "Східного партнерства" у листопаді. Про це заявила прес-секретар Європейської комісії Майя Кочіянчич у вівторок в Брюсселі, очевидно, маючи на увазі справу Юлії Тимошенко, передає Голос Америки.

"Ми вітаємо звільнення Юрія Луценка та іншого міністра з в'язниці. Ми вважаємо, що це важливий крок у правильному напрямку", - зазначила вона.

"Але разом з тим ми закликаємо українську владу терміново виконати те, що зафіксовано в підсумковому документі, підписаному нами в грудні. А точніше - вони повинні вирішити ще одне питання щодо вибіркового правосуддя, яке залишається невирішеним", - заявила Кочіянчич.

Схожу думку висловив напередодні в Брюсселі і представник Європейської служби зовнішніх дій Райнхольд Брендер. "Що стосується саміту "Східного партнерства", багато чого буде залежати від того, що зроблять наші партнери", - сказав він. "Звичайно, помилування Луценка - позитивний крок, але ми повинні побачити, що буде зроблено далі", - підкреслив Брендер.

Нагадаємо, 7 квітня президент України підписав указ про помилування шести засуджених, у тому числі колишнього міністра внутрішніх справ Луценка і колишнього міністра охорони навколишнього середовища Георгія Філіпчука. Тимошенко написала екс-голові МВС вітального листа і повідомила, що  чекає його візиту  в харківську лікарню.

Досьє на Юрія Луценка

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини