RU

Для акції під ГПУ знайшли нову заборону - рішення суду

19.07.2012, 13:37
Для акції під ГПУ знайшли нову заборону - рішення суду - Фото
Фото: facebook Наталії Соколенко
Журналістам, які біля будівлі Генеральної прокуратури України протестують проти тиску на ЗМІ, забороняють проводити цю акцію у відповідності з рішенням суду від 3 липня.

Як повідомляє Українська правда, до журналістів прийшов представник Державної виконавчої служби і зачитав постанову суду від 3 липня, яким в центрі Києва протягом двох місяців заборонено проводити масові акції. Це судове рішення стосувалося представників окремих суб'єктів господарювання, які мали намір проводити акції в центрі столиці. При цьому, крім двох суб'єктів, у рішенні суду зазначено "інші особи".

Саме із цим рішенням суду судові виконавці намагалися заборонити проведення голодування під Українським домом. Тоді після спілкування з правозахисником вони пішли ні з чим.

Зараз біля Генпрокуратури перебувають близько ста осіб.

Нагадаємо, раніше сьогодні журналістів попросили відійти від будівлі Генпрокуратури на сто метрів, посилаючись на анонімну інформацію про замінування сусіднього будинку. Співробітники засобів масової інформації прийшли під будівлю Генпрокуратури в знак протесту проти переслідування їхніх колег - сайту LB.ua і телеканалу ТВі.

Кримінальну справу стосовно LB.ua порушено за фактом порушення сайтом таємниці листування народного депутата Ландіка. До правоохоронних органів на сайт поскаржився сам Ландік. Пізніше LB.ua приніс вибачення Ландіку, і депутат відкликав скаргу до шеф-редактора сайту, але подав нову заяву на дії сайту в цілому.

В офіс телеканалу ТВі минулого тижня прийшли офіцери податкової міліції з рішенням суду про виїмку документів. "Проти посадових осіб каналу, в даному випадку - проти мене, порушено справу за ухилення від сплати податків від діяльності компанії. Справа абсурдна, ми вже навіть виграли суд, але після суду вони порушили кримінальну справу", - розповів  ЛІГАБізнесІнформ гендиректор Микола Княжицький.По його словами, йдеться про суму в 6 млн. гривень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини